Anasayfa / Akademik / Araştırma Merkezleri
Hakkında
Daha İyi Bir Gelecek Sizin de Hakkınız!

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, yeni teknolojileri ve yeni bilgileri, bireylere, kuruluşlara ve topluma yayma vizyonundadır.

Merkezimiz, kişisel, kurumsal ve toplumsal gelişimi desteklemek amacıyla farklı konu başlıkları altında, farklı formasyonlarda sürekliliği olan kişisel eğitim programlarıyla hizmetinizdedir. Kurumsal Eğitimlerimiz Bireysel dönüşüm fikri üzerinden yola çıkarak, kurumsal yapılanmanıza katkıda bulunan eğitim programlarıyla, kurumunuzun ulusal ve uluslararası rekabet koşullarında avantaj sağlamasına yardımcı olun.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin gereksinim odaklı ve kişiselleştirebilir eğitim olanaklarını mutlaka inceleyin. Sürekli Eğitim-Sürekli Gelişim-Sürekli Değişim! Toplumumuzun gereksinimi olan konularda öğrenmeyi ve gelişmeyi bir yaşam biçimi şekline dönüştürmek, bilgi eksikliği dolayısıyla oluşan toplumsal sorunları saptayarak bunlara yönelik projeler üretmek, değişik sürelerde uygulanacak üstün nitelikli programlar sunarak toplumumuzun her konuda dünya bilimi bakımından güncel olmasını sağlamaktır. Unutmayın ki sürekli eğitim; sürekli değişim ve sürekli gelişim demektir!WEB SİTESİ

http://yenisem.yeniyuzyil.edu.tr/
 

Özlem GÖNÜL

Yenisem Müdür V.