EN
Anasayfa / Duyurular
ERASMUS+ KA103: 2020 - 2021 Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Başvuru Sonuçları

Erasmus+ Personel Ders Verme & Eğitim Alma Hareketlilikleri için Başvuru Tarih Aralığı: 09.11.2020 – 01.12.2020 olarak belirtilmişti. Yeterli sayıda başvuru gelmemesi sebebiyle başvurular 1 Ocak Cuma 2021 tarihine kadar ötelenmişti.

2020-2021 Akademik yılı Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği için üniversitemize tahsis edilen toplam hibe miktarı 5.050 Avrodur ve tahmini 4 personel hareketlilik kapsamında desteklenebilecektir. Bu kontenjan 2 kişi akademik kadroda yer alan araştırma görevlilerine, 2 kişi idari kadrodan olmak üzere belirlenmiştir. Personel Eğitim Alma Hareketliliği çerçevesinde daha fazla katılımcıya ulaşabilme amacıyla 19 Ocak 2020 Saat 11:00’da kayıt altına alınarak Online bir sınav daha gerçekleştirilmiştir. Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği kapsamında tarafımıza belgeleri eksiksiz iletilen ve hak kazanan başvuru sayısı 5’tir.
NOT: Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği duyurusu kapsamında hibemiz göz önünde bulundurulduğunda tahmini 4 personelin desteklenebileceği açıklanmış olup, gelen başvuru ülkelerinin toplam tutarı hesaplandığında 5 personelin faydalandırabileceği görülmüş ve koordinatörlüğümüzce 5 adayın hak kazanan şeklinde açıklanması uygun görülmüştür.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri sorumlusu İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nce hazırlanan "İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” Koordinatörlüğümüze aktarılmış ve ilgili kanun uyarınca adayların puanlaması Web sayfamızda paylaşılmamış olup, adayların talep etmesi üzerine Koordinatörlüğümüzce bahsi geçen veriler kişiler ile paylaşılacaktır.


İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 
Erasmus+ Kurum KoordinatörlüğüYayınlanma Tarihi : 27.1.2021