EN
Anasayfa / Duyurular
Temel İSG Eğitimi 15.05.2023 - 16.06.2023 Hakkında

15.05.2023 ve 15.06.2023 tarihleri arasında (1 ay boyunca Pazartesi, Salı, Çarşamba. Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri) saat 00.00-24.00 arasında Uzaktan Eğitim sisteminde (UZEM) "SAĞLIK BAKANLIĞI HASTANELERİNDE VE DİĞER KURUMLARDA STAJ/UYGULAMA YAPACAK ÖĞRENCİLER İÇİN TEMEL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ" yapılacaktır. Öğrenciler o tarihler içerisinde belirtilen saatler aralığında istediği zaman girip ders videosunu izleyebilirler. Videoyu baştan sona kadar izlemek zorunludur. Bu tarihlerden sonra eğitim sistemi kapanacaktır.

Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi'nin sertifikaları UZEM sisteminde E-Sertifika olarak indirilebilecektir. Öğrenciler eğitim videosunu tamamen sonuna kadar izledikten sonra dijital olarak sertifikalarını UZEM sisteminde eğitimi izledikleri ders menüsünden indirebilirler. Videoyu sonuna kadar izlemeyenler sertifika indiremeyecektir. Eğitim süresi bittikten sonra sistem kapanacaktır. Bu nedenle eğitim videosunu sonuna kadar izleyip bitirenler hemen sertifikayı indirmeliler. Eğitime katılmak için "Katılım Formu" doldurulması gereklidir. Katılım formunu doldurup başvuru yapma işlemi 12.05.2023 (Cuma günü) saat 12:00'a kadar devam edecektir. Bu tarihten ve saatten sonra kayıt alınamayacaktır ve kabul edilmeyecektir.

UZEM erişim linki: https://uzem.yeniyuzyil.edu.tr/login/auth.php

UZEM ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan öğrenciler UZEM Sorumlusu Adem SUCU Bey ile iletişime geçip mail atabilirler.

Adem Bey'in mail adresi: adem.sucu@yeniyuzyil.edu.tr

Tekrardan hatırlatmak gerekirse; katılım formu doldurup başvuru yapan öğrenciler; yukarıda belirtilen tarihler içerisinde ve belirtilen saatler aralığında istedikleri zaman girip Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi dersinin videosunu izleyebilirler. Videoyu baştan sona kadar izlemek zorunludur.


KATILIM FORMUNU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZYayınlanma Tarihi : 24.4.2023