EN
Anasayfa / Haberler
Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Mezuniyet Projesi II Sergisi Galeri Yeni Yüzyıl’da Açıldı

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 4. Sınıf öğrencilerinin “Mezuniyet Projesi II” dersi kapsamında ortaya koyduğu projelerden oluşan “Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Mezuniyet Projesi II Sergisi”, 12.06.2023 Pazartesi günü Galeri Yeni Yüzyıl’da açıldı.

Birbirinden yaratıcı ve özgün tasarımların yapıldığı projelerden oluşan sergi, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşegül Topal Sarıkaya, Prof. Dr. Emir Tan, üniversitemiz KALGÜK Koordinatörü ve İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aysel Aziz, üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Günseli İşçi ile üniversitemizin çok sayıda akademik ve idari personelinin katılımıyla gerçekleşti.

Danışmanlıkları İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Safiye Kırlar Aksu, İletişim Fakültesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Benal Dikmen, Dr. Öğr. Üyesi Özlem Vargün, Dr. Öğr. Üyesi Gülay Doğan ve Öğr. Gör. Artür Vahe Karapekmez tarafından yapılan mezuniyet projelerinde Görsel İletişim Tasarımı öğrencileri tarafından gerçekleştirilen tipografik çalışmalar, ambalaj tasarımı, oyun tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, WEB ve arayüz tasarımı gibi bir çok farklı çalışma, gün boyunca üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrencilerin ziyaretine açık kaldı.Yayınlanma Tarihi : 13.6.2023