EN
Anasayfa / Haberler
2016-2017 Akademik Yılı Mezunları, Coşkuyla Uğurlandı

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, WOW Convention Center’da heyecan ve coşkuyla gerçekleştirildi. 

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen törene, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İ. Yaşar Hacısalihoğlu, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Akkaya, Mütevelli Heyeti Üyeleri, Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Akademisyenler, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mezunlar ve Mensuplar Derneği Başkanı  Akın Terzioğlu, Öğrenciler ve değerli aileleri katıldı

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mezunlar ve Mensuplar Derneği Başkanı Akın Terzioğlu Tüm mezunlarımızın fotoğrafları ile oluşan kolaj çalışmasını Üniversite Rektörü Prof. Dr. İ. Yaşar Hacısalihoğlu ' na ve Türkiye'nin 7 bölgesinden gelen mezunlarımızın fotoğrafları ile oluşan kolajı Mütevelli Heyeti Başkanı Dr.Azmi Ofluoğlu 'na  İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mezunlar ve Mensuplar Derneği ailesi olarak takdim ettik.